להיות סופר אפקטיבי ורגוע 

מסע של התפתחות אישית בניהול זמן ומשימות

ספר במהדורה דיגיטלית 53 עמ' + שיעור וידאו 80 דקות 

שיעור הוידאו הוא השבוע הראשון של קורס הוידאו המלא סופר אפקטיבי ורגוע

 

ראשיתו של הספר הזה במאמרים שכתבתי למגזין פנימה ובהם סיכמתי את הניסיון שצברתי בתחום. כל פרק מהווה יחידה עצמאית, שניתן לקרוא ולהבין ללא הקדמות. ומתוך המאמרים כולם עולה תמונה כללית של הדרך לניהול עצמי רגוע ואפקטיבי

כל פרק מתייחס לצעד אחד של התפתחות בניהול זמן ומשימות, כדי לרכוש שליטה במיומנות ההכרחית הזו

פרק א

להבין כמה זמן יש לך באמת

 "המושג הכי קשיח בחיים שלנו הוא זמן, אי אפשר לקבל יותר ממה שניתן לך ואי אפשר לחסוך זמן לעתיד."

לרכישה

פרק ב

 אפקטיביות היא תוצאה של יישוב הדעת ולא של תקתוק משימות מהיר 

"את הזמן אי אפשר לנהל, הוא זורם באופן קבוע מהעתיד אל העבר כשהוא חולף על פנינו כהרף עין, עלינו ללמוד לנהל את יישוב הדעת שלנו, בשטף הזמן."

לרכישה

פרק ג

איך להיפטר מחובות של משימות

"ממש כמו שרוב האנשים חיים עם מינוס בבנק, רוב האנשים חיים בחובות של משימות"

לרכישה

פרק ד

איך הופכים תכנון ממטלה מעיקה למשימה שיוצרת את החופש שלך

 "ככל שיש לך לו"ז יותר מתוכנן, יש לך יותר חופש בחיים."

 

 

לרכישה

"יש בו אוצרות שיכולים לשנות חיים. הספר כתוב בשפה ברורה, פשוטה ונעימה לקריאה. היה קשה להניח אותו מהיד. יש בו כלים שאפשר ליישם באופן מיידי, והם עושים חשק לקום ולעשות"

גליה דסברג
אלון שבות

"תמיד חשבתי שאני טובה בניהול זמן. החלטתי לקרוא את הספר כדי לקבל אישור נוסף לכך. לאחר הקריאה וקבלת טיפים קטנים וקלים ליישום אני מרגישה שאני יכולה בקלות להפוך מ"טובה" בניהול זמן ל"מצוינת" בניהול זמן"

טל הר שושנים
ברוכין

"עצם הרעיון שאפשר להיות אפקטיבי וגם רגוע הוא מאד מעודד ונותן תקווה. מצאתי בספר הרבה הרפיה, קבלת המציאות ואמונה שאפשר לחיות בצורה יותר רגועה ונעימה והדבר בכוחנו"

ברק דרור כהן
ירושלים

"תוך כדי קריאה, הרגשתי שהספר מבקש לראות את האדם בדרך למטרה ומוליך אותי, יד ביד, בגובה העיניים אל נבכי ההתנהלות האנושית ומתוך כך, מאיר בפנס את נקודות הקושי ומתיר אותן בקלות"

שירה סגל
פתח תקווה

"הספר מציג דרכים פשוטות ומעשיות אשר משחררות אותנו מאקסיומות שגויות תוך שינוי נקודת המבט אשר מובילה לשינוי בהתנהלות האישית"

יצחק כהן
נוף איילון

"הספר מלמד באופן פשוט ושיטתי איך לתכנן ולהתמקד במטרות החשובות לנו ואיך לפעול ביישוב הדעת, ברוגע וביעילות. המחבר משחרר את הקוראים מאמונות מגבילות בקשר לתכנון ויעילות"

שושנה רובין
ירושלים

"כתוב בצורה בהירה מאוד, שיטתי ופשוט להבנה. הכל מתבסס על ההבנה שעלינו להכיר בגבולות המציאות ולא לחיות בדמיונות. ודווקא מתוך ההבנה הזאת שלכאורה נשמעת מגבילה ניתן להתפתח ולצמוח באמת"

רן שמחון
קיבוץ כרמים

בשנת  תשס"ה 2005 הקמתי את 'כוונה' והתחלתי להכשיר מכוונים אישיים. רוב התלמידים שפגשתי מאז ועד היום היו אנשים עסוקים שמתמודדים עם ניהול הלו"ז השבועי

עולם ההתפתחות האישית מבטיח לכל אחד שיוכל להגשים כל חלום אם רק ירצה מספיק. אני מאמין שאנחנו יכולים לעשות הרבה מעבר למה שנדמה לנו אפשרי, אבל מאמין במידה שווה שכדי להצליח במציאות אנחנו צריכים להכיר את הדרכים בהם היא פועלת ולפעול בהתאם

Close

50%

אני רוצה את הספר + שיעור הוידאו